Dyżury nauczycieli


Harmonogram dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018
Zgodnie z regulaminem nauczyciel czeka na Rodziców przez 15 minut

Nazwisko i imię Dzień i godzina dyżuru; miejsce dyżurowania
Bajdak Agnieszka  - piątek 15.40; pokój nauczycielski
Baranowski Bohdan  - poniedziałek 14.45; pokój nauczycieli w-f
Bednarska Teresa  - poniedziałek 14.00; pokój nauczycielski
Bilińska Agnieszka  - wtorek 14.45; pokój nauczycieli w-f
Buzalska-Kąkiel Joanna  - czwartek 13.50; pokój nauczycielski
Chrupczak Anna  - piątek 13.50; pokój nauczycielski
Daszkowska Danuta  - piątek 14.45; pokój nauczycielski
Dąbrowska-Pawlonka Karolina  - poniedziałek 13.50; pokój nauczycielski
Dobrańska Dorota  - poniedziałek 13.50; pokój nauczycielski
Dobysz-Wróbel Danuta  - środa 14.30; 215
Domagała-Patyk Marta  - poniedziałek 13.50; pokój nauczycielski
Jasiński Piotr  - czwartek 15.40; pokój nauczycieli w-f
Kaniecka Małgorzata  - wtorek 14.45; 308
Klugiewicz Alina  - środa 13.50; pokój nauczycielski
Kłoczko Wioletta  - wtorek 13.50; 308
Kłos Dariusz  - czwartek 15.40; 206
ks. Koncicki Dawid  - piątek 15.40; 203
Kowalska Bożena  - środa 13.50; 132
Krzyszkowska Tamara  - środa 15.40; 312
Kuroczycka Maria  - czwartek 15.45; 307
Lewandowska Magdalena   - czwartek 13.50; 219
Łukaszewski Wacław  - piątek 15.00; pokój nauczycieli w-f
Makowska Beata  - czwartek 14.45; 138
Maksel-Żytko Katarzyna  - 
Mikołajczyk Michał  - środa 15.40; pokój nauczycielski
Mozol Aleksander  - środa 14.45; pokój nauczycieli w-f
Ostrowska Beata  - środa 14.50; 218
Paczkowska Hanna  - poniedziałek 13.50; 221
Porankiewicz-Rosińska Edyta  - wtorek 14.30; 132
Radecka Alicja  - poniedziałek 15.40; 207
Ratowski Marek  - wtorek 14.45; pokój nauczycieli w-f
Razik Ewa  - środa 13.50; pokój nauczycielski
Redlewska Mirosława  - poniedziałek 14.45; pokój nauczycielski
Rogowicz-Sokalska Iwona  - środa 15.45; 304
Serocka Anna  - poniedziałek 15.40; 122
Smolińska Żaneta  - wtorek 14.45; 138
Snopek Piotr  - poniedziałek 13.50; pokój nauczycielski
Sochala Elżbieta  - poniedziałek 14.55; 311
Staniszewska Danuta  - czwartek 16.15; 215
Sulska Iwona  - wtorek 13.50; 218
Szałkowska Monika   - czwartek 13.50; 309
Szczepanowska Małgorzata  - czwartek 14.00; 133
ks. Śliwiński Paweł  - wtorek 14.45; pokój nauczycielski
Świtlikowska-Jęczmionka Maria  - czwartek 14.45; 208
Talar Agnieszka  - czwartek 15.40; pokój nauczycieli w-f
Tosik Joanna  - poniedziałek 15.00; pokój nauczycielski
Trzmiel Lidia  - środa 9.00; 203
Wakuła - Kunz Wanda  - środa 13.45;
Wróblewska Anna  - wtorek 15.10; 312