AKCJA „DBAM O ZDROWIE''

2017-10-11

AKCJA „DBAM O ZDROWIE'' W naszej szkole od 5 października 2017 roku prowadzona jest akcja promująca zdrowe odżywianie pn.: „DBAM O ZDROWIE - jem warzywa i owoce".

Jej celem
jest uświadomienie uczniom wagi spożywania warzyw i owoców oraz wyrobienie nawyku częstego sięgania po nie.

Chętni uczniowie przynoszą ulubione warzywa lub owoce z domu, które wraz z opiekunem akcji wspólnie konsumują w sali 304. Akcja odbywa się w czwartki podczas pierwszej dużej przerwy. Za każde uczestnictwo w akcji uczeń otrzymuje naklejkę - Jestem EKO. Za udział przez cały miesiąc dla uczestnika jest identyfikator z napisem - EKO UCZEŃ miesiąca. Na koniec I semestru najaktywniejsi uczniowie otrzymują dyplomy i drobne upominki. Podsumowanie całorocznej akcji nastąpi na uroczystości zakończenia roku.

opiekun akcji: Iwona Rogowicz - Sokalska