Konkursy plastyczne

2017-09-28

Konkursy plastyczne Zapraszam uczniów do udziału w konkursach plastycznych

• „Październik 2017 miesiąc wolny od uzależnień". Format pracy A3. Technika: różne techniki malarskie, kolaż. Tematem pracy jest: promowanie zdrowego stylu życia, wyrażanie sprzeciwu wobec uzależnień. Termin - 20.10.17 r.

Na pracy należy umieścić dane:

Podpisane czytelnie prace uczniowie klas 4 - 7 przynoszą do nauczyciela plastyki - p. Iwony Rogowicz - Sokalskiej, sala 304. Proszę nie składać prac.

• Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny do udziału w XVI edycji Konkursu „Moje trofeum leśne"

Zbliża się jesień, a wraz z nią zbieramy piękne dary natury. Dlatego chcielibyśmy, aby w tym roku edycja była wielką przygodą i niezapomnianą podróżą po jesiennym lesie, ale też dobrą, szkolną lub rodzinną zabawą. Wystarczy zebrać kilka suchych darów natury i przygotować z nich niezwykłe trofeum.

Na najciekawsze prace czekają nagrody!  - Regulamin

•  Na tropach sztuki. Tęczowe barwy motyli"

Tematem pracy jest: Przedstawienie różnych gatunków motyli.
TERMIN: 25.10.17 r.

Na pracy należy umieścić dane: Imię i nazwisko uczestnika, klasa, wiek, adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego. Podpisane czytelnie prace uczniowie klas 4 -7 przynoszą do nauczyciela plastyki - p.

•  „RYBIM OKIEM"

Tematem pracy jest: Rybie oko jako soczewka, jako inna perspektywa widzenia, świat zdeformowany,
abstrakcyjny, ale też świat podwodny, znany lub fantastyczny.
TERMIN: 03.11.17 r.

Iwony Rogowicz - Sokalskiej, sala 304. Proszę nie składać prac

•  V Wojewódzki Konkurs Katarzynkowy"

I. Zilustruj dowolnie wybraną legendę związaną z twoją okolicą lub piernikiem bądź wykonaj pracę związaną z hasłem roku - Atrakcje Ciechocinka / format A4 lub A3, technika dowolna, także projekt witraża /.
II. Zrób zdjęcie ulubionego zakątka, napisz co przedstawia i dlaczego ten właśnie wybrałeś (format 10cm na 15cm lub 15cm na 18 cm). Format pracy A3, technika malarska: plakatówka, gwasz tempera, akwarela, pastele.

TERMIN: 17.11.17 r.

•  Prawa dziecka"

Format pracy A3. Technika: malarstwo na papierze lub tkaninie / farby olejne, akwarele, pastele olejne i
suche, plakat.

Tematem pracy jest: przedstawienie praw dzieci.

TERMIN: 17.11.17 r.

•  MALOWANE POEZJĄ"

Tematem pracy jest: inspiracja wybranym wierszem z literatury polskiej.
TERMIN: 30.11.17 r.

Iwony Rogowicz - Sokalskiej, sala 304. Proszę nie składać prac

•  „Do PSZOK tylko krok".

Serdecznie zapraszam wszystkie  dzieci i młodzież z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie plastycznym organizowanym w ramach kompleksowej kampanii edukacyjno-informacyjnej
pod hasłem „Do PSZOK tylko krok".

- karta konkursowa I-VII SP
- karta konkursowa przedszkola