Zbiórka makulatury

2016-09-21

Zbiórka makulatury Zapraszamy do udziału w naszej już 24-letniej szkolnej akcji zbiórki makulatury w roku szkolnym 2017_2018.

SZANOWNI PAŃSTWO !

Akcja trwa przez cały rok szkolny, a jej uroczyste podsumowanie /wyróżniamy i nagradzamy najaktywniejszych uczniów i najaktywniejsze klasy/ nastąpi w czerwcu 2018 r. Od lat nasza szkoła zdobywa czołowe miejsca w miejskich akcjach ekologicznych.

GODZINY PRZYJMOWANIA MAKULATURY (gazety, czasopisma, zużyte podręczniki, książki, zeszyty, papierowe worki, koperty, kartony, ulotki, papierowe ścinki z niszczarek i inne) ORAZ  PUSZEK ALUMINIOWYCH I STALOWYCH

CZWARTKI: 8.00 - 8.40, 15.00 - 16.00

UPRZEJMIE PROSIMY O PRZESTRZEGANIE WYZNACZONEGO TERMINU - UŁATWI TO ORGANIZACJĘ RÓŻNORODNYCH PRAC PORZĄDKOWYCH I KONSERWATORSKICH PROWADZONYCH CODZIENNIE NA TERENIE SZKOŁY.

Zapraszamy do pomieszczenia gospodarczego (niebieskie drzwi) przy wejściu do szkoły od strony boiska wewnętrznego.

W szczególnych przypadkach można indywidualnie umówić termin i czas  dowozu makulatury pod
numerem 66-00-380.

PROŚBA

Uprzejmie prosimy o przywożenie popakowanych  (w miarę możliwości) w nieciężkie paczki
makulatury - ułatwi to ich przenoszenie i ważenie.

Przy wielkiej ilości zgromadzonej makulatury można ją odstawić bezpośrednio do najbliższego skupu, a otrzymany paragon i pieniądze przekazać koordynatorowi szkolnemu akcji zbiórki makulatury - p. Danucie Staniszewskiej.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do tych akcji, a tym samym do propagowania postaw proekologicznych od najmłodszych lat!

„POMAGAMY NIE TYLKO PRZYRODZIE".

Zwracamy się do wszystkich z prośbą o aktywne włączenie się do szkolnej akcji charytatywnej.
Zbieramy plastikowe nakrętki i puszki (stalowe i aluminiowe, opakowania po dezodorantach, lakierach do włosów, odświeżaczach powietrza itp.).
Pragniemy pomóc w sfinansowaniu leczenia i rehabilitacji naszemu koledze z klasy 7.

Przyniesione paczki wkładamy do specjalnych kartonów umieszczonych w holu głównym szkoły na parterze po prawej stronie.

Organizator akcji:

Samorząd Szkolny kl. 0-8
Koordynatorki: mgr Danuta Staniszewska (kl. 0-3) mgr Anna Serocka (kl.4-8)

W naszej szkole trwają również od lat inne akcje ekologiczne:

- ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII /zbierają wychowawcy klas/
ZBIÓRKA ZUŻYTYCH PŁYT CD /zbierają wychowawcy klas/
-ZBIÓRKA PUSZEK STALOWYCH I  ALUMINIOWYCH /miejsce i terminy przyjmowania tak jak makulaturę - pomieszczenie gospodarcze przy wejściu do szkoły od strony boiska wewnętrznego/

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do tych akcji,
a tym samym do propagowania postaw proekologicznych od najmłodszych lat!

Akcje te trwają przez cały rok szkolny!  Na najbardziej aktywnych i zaangażowanych uczniów czekają nagrody!

ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY!

Organizatorki zbiórek - mgr Danuta Staniszewska i mgr Anna Serocka